ללכת עד הסוף – כיצד ליצור זקן מלא מבלי להיראות מוזנח

יום שני, 01 יוני 2015 / תחת קטגוריית מכונות גילוח

הזקן המלא הוא הטרנד החם ביותר כרגעוהוא כולל גידול במקביל של שיער הזקן, השפם והלחי. החדשות הטובות הן שהוא מחמיא לכל צורות הפנים אך עם זאת הוא מצריך אומץ והשקעה.

לאחר שהחלטת לגדל זקן מלא תוכל לבחור את אורכו. בנוסף, תוכללעצב את זקנך במגוון צורות ולגוון את סמיכותו. מספר טיפים שיסייעו לך לעשות את המעבר מבחור מגולח לבחור מזוקן בשלום:

  1. סבלנות היא המפתח. אפשר לעצמך מספר שבועות לצמיחת הזקן-הסטייל שווה את ההמתנה.
  2. גידול זקן מלא אינו מצדיק מראה מוזנח. הסר את שיער הצוואר ושערות לחי תועות באמצעות מכונת הגילוח שלך בתנועות מעגליות עדינות. טיפ: אל תגלח קרוב מדי אחרת השוני בין שערות הצוואר והצמיחה הגדלה לאיטהעל פניך יבלוט לעין.
  3. לאחר מספר שבועות גידול, רוב הסיכויים שהזקן שלך נראה די פרוע. העזר בקוצץ זקן בדרגה 3 או 4 על מנת לישר את האורך ולהיפטר משערות תועות.
  4. לאחר שזקנך התמלא כיאות, אתה יכול להתחיל לעצב אותו תוך שימוש בקוצץ זקן אך הפעם לבחור בדרגת אורך גבוהה יותר.למגוון קוצצי הזקן של פיליפס גלגל במרכז המכונה המאפשר לך לבחור את דרגת האורך הרצויה בקלות תוך שליטה מלאה על הגדרות האורך.
  5. אם ברצונך ליצור קצה זקן במראה טבעי, זכור להעלות את דרגת האורך בעודך נע מהלחיים לסנטר.
  6. זכור, ראשית לקצץ ולאחר מכן לגלח את השיער המיותר מלחייך וצווארך וכל איזור אחר (כגון מתחת לפיך) בו אתה מעוניין להגדיר את הקו.העזר במכונת גילוח תוך תנועה מעגלית עדינה על לחייך וצווארך; באזורים בהם המרווחים קטנים וצפופים יותר, ראשית קצץ בעזרת הטרימר של מכונת הגילוח.