כיצד ניתן להשיג גילוח חלק ומושלם בחמישה שלבים פשוטים

יום ראשון, 24 מאי 2015 / תחת קטגוריית מכונות גילוח

לחיים יש חוקים: אל תדרוך על הסדקים במדרכה, לעולם אל תטריד קן צרעות, המנע מלאכול משהו מהמקרר שזוחל החוצה בכוחות עצמו ועוד. חוקים אלו קיימים כדי להגן עליך, אז הנה עוד 5 חוקי טיפוח גבריים. דבוק בהם אם אינך רוצה להיות מסוג הגברים המופיעים לעבודה עם פיסות נייר טואלט דבוקות לפניהם.

  1. היה מוכן

לגלות שמכונת הגילוח שלך אינה טעונה כשיש לך רק עוד 3 דקות לפנישאתה צריך לעזוב את הבית אינה דרך מוצלחת להתחיל את היום. הכנס את מכונת הגילוח לשקע בלילה הקודם. שכחת? אולי יש לך מזל: יש מכונות גילוח שזקוקות רק להטענה קצרה עבור גילוח קצר. אם אתה רוצה גילוח רטוב, קנה קצף גילוח – הוא לא גדל בחדר האמבטיה.

  1. היה החלטי

האם אתה רוצה גילוח רטוב או יבש? גילוח יבש מהיר יותר. גילוח רטוב מרענן וחלק (כל עוד לא שכחת את קצף הגילוח). תחליט. אל תתמהמה ארוכות בחדר האמבטיה בבהייה בהשתקפות שלך במראה.

  1. היה רגוע

רחץ ושטוף את פנייך כך שהן יהיו ממש נקיות לפני שאתה שולח יד למכונת הגילוח שלך. אתה לא מעוניין בשכבת לכלוך וזיעה שתסתום את נקבוביות העור שלך. אך גם אל תעשה קודם מקלחת ארוכה וחמה אחרת העור שלך יהיה חם, נפוח, מיוזע ובלתי ניתן לגילוח.

  1. היה חזק אך הוגן

ראשית, קצץ שיער פנים ארוך בעזרת קוצץ. לגילוח רטוב (כולל במקלחת), מרח קצף גילוח או ג'ל. כעת אתה מוכן לפעולה. בתנועות מעגליות, התחל לגלח. נוע נגד כיוון הצמיחה של שיער הפנים או גלח באותו כיוון אם העור שלך רגיש. מתח קלות את עורך בידך החופשית כדי להקל על פעולת הגילוח של סכיני הגילוח אך אל תמתח יותר מדי ואל תלחץ את מכונת הגילוחחזק מדי כנגד עור פניך. המטרה היא לגלח את השיער ולא את שכבת העור העליונה שלך.

  1. היה טוב

סיימת להתגלח? לא, טרם סיימת. אתה עדיין צריך לשטוף את ראש מכונת הגילוח הרטובה, לשים עליה את המכסה ולהתיז על עצמך אפטרשייב. כעת יש לך גילוח מושלם ואתה מוכן ליציאה.