כיצד ליצור קו-לחיים מושלם לזקן שלך

יום שלישי, 26 מאי 2015 / תחת קטגוריית מכונות גילוח

אף אחד לא אוהב זקן מוזר… אם עברת מזיפים לגידול זקן קצר או אפילו הרחקת לכת וגידלת זקן ארוך, תרגיש חופשי להחמיא לעצמך על גבריותך אך אל תשכח לטפל במה שמתרחש על הלחיים שלך.

האם אתה בחור בעל מראה טבעי או מוגדר?

גובה זקן הלחיים שלך תלוי בך (או בזקן שלך). באופן בסיסי, יש לך שתי אפשרויות: זקן בעל קו-לחיים טבעי או זקן בעל קו-לחיים מוגדר.

 

זקן בעל קו-לחיים טבעי

זהו מראה ידידותי וטבעי אך הוא אינו מתאים לכל גבר. הוא רך יותר מקו-לחיים מוגדר וגורם לזקנך (ולפניך) להראות גדולים יותר. היתרון באופציה הטבעית היא שכל שעליך לעשות הוא לטפל בקו-הצוואר של זקנך ולכן תוכל להשקיע פחות זמן בטיפוח היומי שלך.

זקן בעל קו-לחיים מוגדר

לקבלת מראה מסודר וחד יותר, לך על קו-לחיים מוגדר. הוא נראה נקי יותר ונותן לפנים שלך מראה חד יותר. להלן האופן בו תוכל ליצור אותו:

1: הגדר את קו הלחיים של הזקן שלך

נסה לדמיין היכן קו הלחיים האידיאלי שלך אמור להיות. דבר זה יהיה קל יותר אם תשתמש ב-Philips Beard Trimmer 9000 (קוצץ זקן פיליפס 9000) בעל מדריך לייזרשימושי המורה לך היכן יהיה קו הקיצוץ. דמיין את נקודות ההתחלה והסיום של קו הלחיים שלך: נקודה א היא הנקודה בה הוא מתחיל בתחתית פאות הלחיים שלך, ונקודה ב היא המקום בו הוא פוגש את צידי השפם שלך.

2: קצץ את קו הלחיים שלך

לאחר שהגדרת את הקו שלך, זה הזמן ליצור אותו. השתמש ב-Philips Beard Trimmer 9000. הפעל את הלייזר על מנת לבדוק את הקו שלך והתחל לקצוץ מעל הקו. בקוצץ זה אתה יכול לרדת עד לדרגת הקיבוע הנמוכה ביותר של 0.4 מילימטר כך שתוכל להשתמש בו גם עבור קו הצוואר של הזקן שלך.

3: שמירה על הקו

בהתאם לצמיחת הזקן היומי שלך וסוג העור, שמור על ניקיון לחייך באמצעות גילוח מעל קו הלחיים שלך בעזרת מכונת גילוח.