כיצד להימנע מגירוי העור בעת הגילוח?

יום שני, 18 מאי 2015 / תחת קטגוריית מכונות גילוח

אם סכיני גילוח ידניים גורמים לך לגירוי ואדמומיות, בהחלט הגיעה העת לעבור למכונת גילוח חשמלית. יש לנו מספר טיפים שימושיים כיצד להפוך את הגירוי בעור שנגרם מסכין הגילוח לנחלת העבר.

ניקיון יסודי

כאן מתחילה פעולת הטיפוח. ניקיוןעמוק ויסודי של עור הפנים חשוב לצורך הסרת תאי העור המת בשכבה העליונה. בנוסף, הואיסייעלהעלות לפני השטח שערות הצומחות כלפי פנים העלולות לגרום לפצעים בעורך.

ריכוך העור

גם אם אתה לא חובב מושבע של קצף גילוח, סבון פנים, קרמים וכד', אתה חייב לרכך את שיער הפניםלקבלת גילוח טוב יותר. אתה גם יכול לנסות גילוח רטוב עם אחת ממכונות הגילוח העמידות במים של פיליפס, כאשר השילובבין המים והאדים במקלחת עם תוספת של ג'ל הגילוח מבטיח גילוח נוח ללא גירוי העור כמו בשימוש בסכין גילוח.

טכניקת גילוח

כאשר אתה משתמש בסכין גילוח ידני, אתה מגרד כנגד העור ומסיר שכבה דקה בכל פעם, דבר העלול להוביל לחתכים וגירוי הגורמים לצריבת העור. השימוש במכונת גילוח חשמלית בתנועה מעגלית מפעיל לחץ קל על העור, דבר הגורם לשערות להזדקף לקבלת חוויה קלה יותר ונטולת כאב.

 גילוח חלק

טיפוח לאחר הגילוח

לאחר הגילוח, שטוף את עורך במים חמימים ויבש אותו בטפיחות (מבלי לשפשף). לאחר מכן, מרח קרם לחות או אפטרשייב תוך הימנעות מכל מוצר בעל בסיס אלכוהולי העלול לעורר גירוי.